מאמרים

תיווך דירות יוקרה בשלט רחוק

תיווך דירות יוקרה בשלט רחוק

שוק דירות היוקרה הינו שוק בינלאומי משגשג. הביקוש לדירות יוקרה על ידי תושבים זרים (בין אם מדובר בישראלים הרוכשים דירת יוקרה בניו יורק, יפנים הרוכשים דירות יוקרה בלונדון, או כל שילוב אחר...) הוא גבוה מאוד כמעט תמיד.

קל מאוד להסביר את הביקוש הגבוה הזה – הרי הצרכנים הטבעיים של דירות יוקרה הם אנשים בעלי ממון, שרק טבעי כי ירצו בשלב כזה או אחר להחזיק נכסים גם מעבר לים.

כאשר מדברים על לקוחות בעלי הרבה כסף המעוניינים בנכסים הדורשים תחזוקה שוטפת וממוקמים מעבר לים, שאלת התיווך עולה מיד לראש רשימת השאלות. אחרי הכול – כאשר אתה נמצא במגעים לרכישת נכס דוגמת דירת יוקרה בחוץ לארץ אתה יכול לקפוץ כמה פעמים לעיר בה אתה מעוניין לרכוש דירה ולהיפגש עם המוכרים. אך מה קורה לאחר שכבר

ביצעת את הרכישה? עכשיו אתה מחזיק נכס במדינה (או אפילו יבשת) שונה מזו בה אתה גר, הטיסה אליה עלולה להמשך שעות רבות כך שלא תוכל לטפל בה מקרוב באופן שוטף, אך אתה עדיין רוצה להרגיש עם היד על הדופק (במיוחד במקרה הנפוץ בו קנית את הדירה מלכתחילה למטרות השכרה ולא על מנת להתגורר בה). כאן נכנס לתמונה המתווך שלך.

תפקידיו העיקריים של מתווך הדירות בשלט רחוק

כפי שכבר הבנו – הכוונה בביטוי "מתווך דירות בשלט רחוק" היא למתווך המעניק לך שירותים מסוימים ממרחק, כלומר – אותו מתווך מתגורר ופועל במדינה בה אתה מעוניין לרכוש את הנכס, בעוד אתה מתגורר במדינה אחרת.

המשך מאמר